Ing. Tomáš Novotný

Tomáš vystudoval fakultu strojního inženýrství v oboru design na ČVUT v Brně. Je skvělý grafik, designér a vizionář v produktovém a strojním odvětví. Má za sebou spolupráci s největšími firmami v České republice. Znakem jeho práce je určitě preciznost, zájem o kvalitu, vylepšení spojené s funkčností a užitností.  

 

 

Ing. Michaela Novotná

Míša vystudovala management a marketing. Chtěla se primárně věnovat cestovnímu ruchu, ale zjistila, že prakticky každé odvětví je si v zásadě podobné. Na prvním místě je vždy etika v jednání, férovost a realizace projektů, které mají smysl, nejenom pomoci řešit problém zákazníkovi, ale také naší budoucnosti a její udržitelnosti. V Affini Creative se stará o klienty, jedná s dodavateli a dalšími odborníky. Řídí procesy, stará se o marketing a plánuje. 

 

 

Lukáš Kazdera

Ač má vystudovaný obor v zemědělství, vždy ho to táhlo víc k obchodu a komunikaci s klienty. Je zvyklý na zastávání manažerských funkcí. Pokud se s námi spojíte, nejdřív budete komunikovat s ním. V Affini Creative má na starost obchod a finanční stránku projektů. A ač to dříve asi nečekal, v některých projektech se k zemědělství nevědomky vrací a pomáhá řešit tuto stránku věci. 


© 2018 Affini Creative s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Designed By Affini Creative.