Ing. Tomáš Novotný

Tomáš vystudoval fakultu strojního inženýrství v oboru design na ČVUT v Brně. Je skvělý grafik, designér a vizionář v produktovém a strojním odvětví. Má za sebou spolupráci s největšími firmami v České republice. Znakem jeho práce je určitě preciznost. Zajímá se o fyziku a neurovědu. V Affini Creative zastupuje produktový, strojní a grafický design. 

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ing. Michaela Novotná

Míša vystudovala management a marketing. Chtěla se primárně věnovat cestovnímu ruchu, ale zjistila, že prakticky každé odvětví je si v zásadě podobné. Zahloubala se více do problematiky marketingu, zejména digitálního. Věnuje se v poslední době i grafice, zejména té reklamní. V Affini Creative se stará o klienty, kteří potřebují být vidět a zvyšovat své zisky skrz internet, vytváří také reklamní bannery a tiskové materiály.  Baví jí cestovat, dělat weby a měřit jejich výkonnost. Vlastních webů má několik.

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Lukáš Kazdera

Ač má vystudovaný obor v zemědělství, vždy ho to táhlo víc k obchodu a komunikaci s klienty. Je zvyklý na zastávání manažerských funkcí. Pokud se s námi spojíte, nejdřív budete komunikovat s ním. V Affini Creative má na starost obchod a finanční stránku projektů, zajímá se o spokojenost klientů a zpětnou vazbu. Baví ho spousta věcí, ale jak říká, většinou nemá kromě práce na nic čas. Snaží se alespoň ve volném čase cestovat.

email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Affini Creative s. r. o. se zabývá designem a marketingem. Tedy oblastmi, kde můžeme vaše představy uvést do reálné podoby. Za společností stojí parta odborníků a rodina v jednom. Spojili jsme své síly dohromady a daly jim název Affini Creative. 

Zaměřujeme se zejména na smysluplná řešení a úkoly splňující náročné požadavky. Zohledňujeme ve své práci logiku, strategii a aktuální trh,  v kombinaci s letitými zkušenostmi. Chcete se o nás dozvědět více? Kontaktujte nás. 

 

© 2018 Affini Creative s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Designed By Affini Creative.